Banka Hesap Numaralarımız

0 850 520 06 99

bilgi@webpaketal.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Projelerimiz
Anasayfa Projelerimiz

BASEL YAZILIM

Kategori : Seo Çalışmaları

https://www.basel.com.tr/

Proje Hakkında

Basel yazılım şirketi için özel hazırladığımız web sayfasının yanı sıra SEO Çalışmasıyla bir çok kelimede kendi sektörlerinde en üst sıraya çıkardık. Spor yazılımı kelimesi örnek verilebilir.

 

Tüm Modern Taracılar ile Uyumlu

Tasarladığımız tüm web siteleri, kullanıcıların en çok kullandığı tarayıcı1 ve ekran çözünürlükleri göz önüne alınarak, sıkı bir test sürecinden sonra yayına alınır. Tüm içerikleriniz, farklı kullanıcılarda kusursuz görüntülenir.

 

Profesyonel İş Analizi

Sizin dış dünyaya açılan kapınız olan web siteniz, mühendislerimizce yapılan detaylı analizlerle size ve sektörünüze özel olarak tasarlanır ve planlanır. Hedef kitleniz , müşterileriniz, ulaşmak istediğiniz herkese en kolay ve en etkili yoldan ulaşabilirsiniz.

 

 

Her Cihaza Uyumlu Esnek 
( RESPONSIVE ) Tasarım

Her cihaza ayrı tasarımla vaktinizden ve işlevselliğinizden ödün vermeyin. Tüm cihazlara uyumlu tasarım ile tek web sitesi, tüm cihazlarla uyumlu görüntülensin. Regis ile web siteleriniz son web trendleri ile planlanıp hayata geçirilir.

SEO Uyumlu Siteler

İnternette Görünür Olun!

Tasarlanan tüm web sitelerimiz SEO (Search Engine Optimisation/Arama Motoru Optimizasyonu) uyumludur. Bu özellik, yapacağınız SEO çalışmalarınızda oldukça kolaylık sağlar.

 

Kullanıcı Deneyimi Testleri
USER EXPERIENCE

Webpaketal Web siteniz hedef kitlenize tam olarak hitap ediyor mu? Web sitelerinizin kullanıcıları nelere dikkat ediyor, daha etkin bilgiyi nasıl daha hızlı verebilirsiniz? İster anket tabanlı, ister laboratuvar ortamında web sitelerinizi test edelim, sonuçları değerlendirip iyileştirmeler yapalım.* [Bu özellik, farklı platform ve farklı şekillerde gerçekleştirilmekte ve ücretler değişkenlik göstermektedir. Lütfen detaylı bilgi için bizimle irtibata geçiniz.]

Bizi Arayın 0 850 520 06 99

Bizi Arayın 0 850 520 06 99

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark İkitelli OSB Yıldız Teknopark binası kat:1 No:112 Başakşehir/İSTANBUL
0 850 520 06 99
bilgi@webpaketal.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Webpaketal I SEO I Webmaster

Copyright © 2000-2019 webpaketal.com, Her hakkı saklıdır. Webpaketal Basel Teknoloji Markasıdır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ